Kategorie
Biznes

Poczta – kwiatowa dostawa

>Kwiaty to od wieków najpopularniejszy dodatek do prezentu na każdą okazję. Można je także wrwcxgc zupełnie bez okazji, jako miłą niespodziankę. Nic więc dziwnego, że od kilku lat dużą popularnością cieszą się strony oferujące dostawę kwiatów pod drzwi. Tzw. poczta – kwiatowa dostawa realizuje przesyłki kwiatowe na terenie całego kraju, a nawet poza Polską! To doskonała opcja dla zapominalskich lub wiecznie zabieganych osób, które nie mają głowy ani czasu na zapamiętywanie dat. Z drugiej jednak strony chcą pokazać bliskim osobom, że im na nich zależy i jak są dla nich ważne.

Poczta – kwiatowa dostawa – jak zamówić?

Kwiaty online można kupić na stronie dowolnej kwiaciarni internetowej. Kwiaciarnia internetowa posiada w ofercie gotowe bukiety, ale można także stworzyć własną kompozycję światową. Zamówienie można skonfigurować za pomocą intuicyjnego menu lub po prostu zadzwonić do wybranej kwiaciarni i zamówić kwiaty pocztą telefonicznie. Kwiaciarnia internetowa gwarantuje, że dostarczone kwiaty zostaną wysłane w dniu złożenia zamówienia. Jeżeli chcesz wysłać kwiaty tak, aby dotarły o konkretnej godzinie i w konkretnym dniu, nie zapomnij zaznaczyć tego w zamówieniu zanim naciśniesz przycisk wyślij kwiaty. Dzięki temu, że wysyłka kwiatów ma miejsce w dniu zamówienia, dotrą one do osoby obdarowanej świeże i w doskonałej kondycji. Warto przed złożeniem zamówienia, sprawdzić godziny dostaw. Bardzo często kwiaty zamówione, np. o 23.00, będę mogły trafić do adresata najwcześniej następnego dnia o 9.00. Dostawa może odbyć się do domu, do biura lub wszędzie tam, gdzie o danej porze będzie można zostać adresata.

Poczta – kwiatowa dostawa – tylko bukiety?

Czy poczta kwiatowa to tylko kwiaty ? Oczywiście, że nie! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i preferencjom klientów, kwiaciarnia internetowa nie ogranicza swojego asortymentu tylko do klasycznych bukietów. Kwiatowa wysyłka może mieć formę kosza lub być dodatkiem do pudełka wypełnionego ulubionymi czekoladkami, kawą lub herbatą. Również klasyczny bukiet można ożywić koszem prezentowym lub innym drobiazgiem. Jeżeli kwiaciarnia internetowa posiada stronę internetową, zazwyczaj udostępnia narzędzie w postaci kreatora bukietów lub kosza prezentowego. Dzięki temu nie ma potrzeby uprzedniego kontaktu telefonicznego, aby zapytać o dostępny asortyment. Jeżeli szukamy naprawdę eleganckiego opakowania dla kwiatów, niezwykle efektownie prezentują się pudełka kwiatowe, szczególnie w wersji de luxe. Kwiaty zapakowane do takiego pudełka mogą być prezentem same w sobie, ponieważ zachwycają bardzo elegancką formą. Najczęściej do tego typu pudełek wybierane są róże. Roze służą także do tworzenia niezwykle popularnych w ostatnich latach misiów kwiatowych. Są to wprost idealne prezenty na 18-ste urodziny dla dziewcząt lub jako dodatki do pudełka z pierścionkiem zaręczynowym. Ciekawym dodatkiem do kwiatów z dostawą są bez wątpienia balony z helem. Tego typu dodatki wybierane są zazwyczaj do prezentów dla młodych mam lub dla dzieci. Balony z helem to doskonała atrakcja na tzw. baby shower lub jakąkolwiek imprezę z udziałem dzieci.

Prezenty dołączone do kwiatów mogą obejmować także alkohol, a nawet ulubiony zestaw mięs! Oczywiście w przypadku chęci do leczenia alkoholu, kwiaciarnia zweryfikuje wiek zamawiającego. Większość kwiaciarni internetowych, dostarczy zamówienie w dowolne miejsce na terenie Polski. Warto jednak upewnić się, czy zamówienia są realizowane na konkretnym terenie, jeżeli chcemy zamówić kwiaty do niewielkiej miejscowości. Dostawa może bowiem nie obejmować wszystkich miejscowości w danym województwie. Niemniej kwiaciarnie internetowe stałe zyskują na popularności, dlatego zakres dostaw sukcesywnie się zwiększa. Dlatego mimo haseł wysyłamy kwiaty wszędzie, warto to zawsze zweryfikować, aby uniknąć rozczarowania.

Poczta – kwiatowa dostawa – dla kogo?

Zdecydowaną większość zamówień stanowią kwiaty, które mają być prezentem na takie okazje, jak Walentynki, imieniny, urodziny, czy Dzień Kobiet albo Dzień Matki. Klienci najczęściej wybierają wówczas klasyczne czerwone róże lub równie popularne tulipany. Kompozycję kwiatową można jednak stworzyć z dowolnie wybranych kwiatów, a także uzupełnić je modnymi w ostatnim czasie czekoladkami lub żelkami. Czekoladki dołączone do bukietu, to klasyczny podarunek walentynkowy, ale w tej formie można również dostarczyć bilecik z zaproszeniem na uroczystą kolację. Za pośrednictwem usługi kwiatów z dostawą, można także złożyć życzenia na Dzień Babci lub Dzień Dziadka. Dostawa kwiatów przyda się przed Dniem Nauczyciela, gdy nikt inny nie ma czasu na dostarczenie świeżych kwiatów do szkoły. Kwiaciarnia na życzenie zamawiających, dołączy do bukietów czekoladki dla każdego nauczyciela. Warto także zresetować także treść na krótki bilecik. Obdarowaną osobę najbardziej zaskoczą oczywiście kwiaty dostarczone tuż pod drzwi zupełnie bez okazji! To z pewnością jeden z lepszych początków dnia, jakie można sobie wyobrazić. Świeże kwiaty ustawione na biurku, to porządny zastrzyk energii, szczególnie w pochmurny i zimny jesienny poranek. Pudełko czekoladek dołączone do takieho bukietu sprawią, że nawet przygotowywany na ostatnią chwilę raport nie będzie problemem!

Kwiaty online są coraz częściej przesyłane jako forma gratulacji, np. po ukończeniu studiów, zdaniu ważnych egzaminów czy zdobyciu upragnionego tytułu zawodowego. Do tego typu podarunku, warto dołączyć coś słodkiego oraz alkohol. Można pokusić się nawet o balon gratulacyjny wypełniony helem, zamiast tradycyjnego bileciku z życzeniami. Bukiety gratulacyjne mogą być zrobione z dowolnych kwiatów, najlepiej z ulubionych osoby obdarowanej. Najbardziej uniwersalnymi kwiatami na bukiet są niezmiennie od lat tulipany.

Poczta – kwiatowa dostawa – nie tylko na radosne okazje

Nasze życie nie składa się tylko z radosnych chwil. Dlatego kwiaty online w formie wieńca lub wiązanki, można zamówić także na pogrzeb. Zamów kwiaty w ten sposób, jeżeli nie możesz osobiście udać się na ceremonię pogrzebową. Kondolencje możesz przekazać poprzez odpowiednio zredagowany bilecik. Wybrany wieniec, wiązanka lub kwiaty zostaną dostarczone bezpośrednio do kaplicy lub na miejsce wiecznego spoczynku zmarłego. Kwiaciarnia internetowa oferuje zazwyczaj darmowe szarfy pogrzebowe, na których można umieścić dowolny tekst. Szarfy są zazwyczaj dostępne w klasycznych kolorach, czyli złotym, białym i fioletowym. Dostawa w przypadku pogrzebów odbywa się także w weekendy. Dostawa kwiatów na pogrzeb to dobre rozwiązanie również dla osób niezmotoryzowanych, ponieważ nie muszą przewozić wieńców oraz wiązanek komunikacją miejską. Obecnie nie ma już sztywnego podziału na kwiaty typowo pogrzebowe oraz na inne okazje. Klienci wybierają zazwyczaj ulubione kwiaty osoby zmarłej lub klasyczne róże, kalie, lilie, anturium. Coraz większą popularnością cieszą się świeże żywe kwiaty, a nie tak często kiedyś spotykane sztuczne kompozycje. Ma to związek z większą świadomością ekologiczną społeczeństwa oraz uświadomienie sobie, że pamięć po zmarłym można wyrazić w inny, aniżeli sztuczna wiązanka sposób. Prawdziwe kwiaty pięknie prezentują się na grobie również zimą, choć oczywiście taka dekoracja nie wytrzyma zbyt długo. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *